




Кран іграшка на дистанційному керуванні 120 см Dickie 3462412
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ще один великий будівельний мегакрин заввишки 120 см на дистанційному керуванні!
У крана 3 мотора (двигуна)
Стріла повертається 360 градусів.
Довжина шнура від крана до пульта 1 м.
Обладнаний стійкою платформою, багатофункціональним пультом і кількома гачками для підіймання вантажу.
Дитина може створити реалістичну будівельний майданчик!
Максимальний кут повороту 360°.
Розмір: 120 см
Виробник: DICKIE (Диккі)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dickie Toys |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Розміри | |
| Висота | 68 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип моделі | Будівельна техніка |
- Ціна: 2 524 ₴




