


Санки Snow Big 56755
Швидкісна тарілка для катання по снігу зробить Ваш час із малюком яскравим і незабутнім і чудово доповнить зимову колекцію розваг. Тарілка добре замінює санки та допоможе зацікавити дитину у відпочинку на відкритому повітрі пізньої осені або в зимову пору. Малюк гарантовано не відмовиться від екстремального проведення часу та прекрасного настрою. З обох боків є ручки, що забезпечують зручний хват, завдяки якому дитина почуватиметься надійно та безпечно. Матеріали, з яких виготовлена тарілка, не тільки ударостійкі, але й витримують сильні навантаження. Мінісанки виготовлені з ущільненого пластику, що не сприйнятливого до перепадів температур
Вік дитини від 6 років до 16 років
Матеріал пластик Розміри (Д х Ш х В), см 58 х 44 х 17
Розмір паковання (довжина*ширина*висота): 61*46*19 см
Об'єм (Д*Ш*В) куб, см — 53314
Вага: 2,7 кг
Тип санки Максимальне навантаження, кг 100
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Big |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість місць | 1 |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 19 см |
| Довжина | 61 см |
| Маса | 2.7 кг |
| Ширина | 46 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | санки снігохід |
| Колір | Салатовий |
- Ціна: 1 440 ₴

