



Дитячі Санки Big 56937
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячі Санки Big 56937
Час зимових розваг! З дитячими санками від Big дитина не захоче розлучатися дуже довго.
Характеристики:
Дитячі санчата мають форму снігохода зі зручним місцем для сидіння. Кермо обертається на 360° і обладнане звуковим сигналом. На полозах санок є металеві смуги, які полегшують рух і запобігають виникненню пошкоджень. Можна кататися на санках, сидячи на них і відштовхуючись обома ногами; або впираючись коліном однієї ноги в спеціальне заглиблення, другий приводити санки в рух. До санчат кріпиться мотузка зі спеціальною зручною ручкою. Вся конструкція санок витримана відповідно до високих стандартів якості Big, які роблять їх надійними та довговічними. Високоміцний пластик витримує мороз до -20°.
Максимальна вантажність 50 кг.
Вік:
Рекомендовано дітям від 4 років.
Розмір:
93 × 50 × 38 см
Матеріал:
Високоякісний пластик.
Розвиток дитини:
Катання на санках дає змогу не тільки весело проводити час на свіжому повітрі, але й сприяє зміцненню м'язів, поліпшенню координації рухів і розвитку навичок балансування.
Час зимових розваг! З дитячими санками від Big дитина не захоче розлучатися дуже довго.
Характеристики:
Дитячі санчата мають форму снігохода зі зручним місцем для сидіння. Кермо обертається на 360° і обладнане звуковим сигналом. На полозах санок є металеві смуги, які полегшують рух і запобігають виникненню пошкоджень. Можна кататися на санках, сидячи на них і відштовхуючись обома ногами; або впираючись коліном однієї ноги в спеціальне заглиблення, другий приводити санки в рух. До санчат кріпиться мотузка зі спеціальною зручною ручкою. Вся конструкція санок витримана відповідно до високих стандартів якості Big, які роблять їх надійними та довговічними. Високоміцний пластик витримує мороз до -20°.
Максимальна вантажність 50 кг.
Вік:
Рекомендовано дітям від 4 років.
Розмір:
93 × 50 × 38 см
Матеріал:
Високоякісний пластик.
Розвиток дитини:
Катання на санках дає змогу не тільки весело проводити час на свіжому повітрі, але й сприяє зміцненню м'язів, поліпшенню координації рухів і розвитку навичок балансування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Big |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість місць | 1 |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Мотузка |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 38 см |
| Довжина | 93 см |
| Ширина | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 4 років |
| Тип | санки снігохід |
- Ціна: 3 360 ₴

