




Аварійний комплект живлення Volt Polska SINUS PRO 850 E PLUS 12/230V 500/850W + Акумулятор Green Cell AGM 12V 100 Ah
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надійний комплект для резервного живлення приватного будинку, квартири, офісу або магазину. Підходить для котлів, освітлення, роутера, телевізора та іншої побутової техніки. Інвертор з чистою синусоїдою та AGM акумулятор забезпечують стабільну роботу обладнання під час відключень електроенергії.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Активна (постійна) потужність | 500W |
| Ємність, А·год | 100 |
| Кількість вантажних місць | 2 |
| Напруга батареї | 12V |
| Номінальна вхідна напруга | 12 |
| Номінальна вихідна напруга | 230 |
| Повна (миттєва) потужність | 850W |
| Тип батареї | AGM |
- Ціна: 12 648 ₴



