Кошик
+380 (66) 889-30-43
+380 (96) 500-09-63
Волинська обл., вул. Карбишева 2, індекс 43023, Луцьк, Україна
БАТУТ ПРОМ - Інтернет супермаркет товарів для дітей та їх батьків
Танк на радіокеруванні ZIPP Toys 778 "German Leopard 2A6" 1:24, фото 2
Танк на радіокеруванні ZIPP Toys 778 "German Leopard 2A6" 1:24, фото 3
Танк на радіокеруванні ZIPP Toys 778 "German Leopard 2A6" 1:24, фото 1
Танк на радіокеруванні ZIPP Toys 778 "German Leopard 2A6" 1:24, фото 4
Танк на радіокеруванні ZIPP Toys 778 "German Leopard 2A6" 1:24, фото 5
  • Танк на радіокеруванні ZIPP Toys 778 "German Leopard 2A6" 1:24, фото 6
  • Танк на радіокеруванні ZIPP Toys 778 "German Leopard 2A6" 1:24, фото 7

Танк на радіокеруванні ZIPP Toys 778 "German Leopard 2A6" 1:24

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Бойові танки на радіокеруванні Zipp Toys 778 з ІЧ гарматою – це якісні іграшки, які обов'язково сподобаються як маленьким, так і великим хлопцям і дівчатам. Танки мають світлові, димові і звукові ефекти, які дозволять дитині відчути себе справжнім командиром. Іграшка сприяє розвитку просторового, стратегічного мислення і уяви.
Для проведення повноцінного бою необхідно мати два танки даної серії. У такому випадку при влученні в танк з ІЧ гармати, він буде поступово «виходити з ладу». Кількість «пошкоджень» можна відстежити завдяки чотирьом індикаторам, розташованим в задній частині башти. У бою перемагає танк, який отримав меншу кількість «пошкоджень».
Танки на дистанційному керуванні Zipp Toys можуть рухатися вперед і назад, вліво і вправо, а також обертатися за годинниковою і проти годинникової стрілки. Під час руху світяться ходові вогні (два світлодіоди). Максимальний кут повороту рухомої башти по горизонталі (вліво / вправо) становить 350 градусів. Передавач танка з дистанційним управлінням керує всіма функціями танка; звуковий супровід можна відключити.
Живлення танка забезпечує акумулятор (входить в комплект поставки разом із зарядним USB-шнуром). Пульт керування живиться від двох батарейок типу АА 1.5 В (не входять в комплект).
Особливості:
Час роботи – до 25 хвилин
Час зарядки акумулятора – 2 години
Масштаб моделі – 1:24
Радіокерування – 2,4 ГГц
Димогенератор
Вібрація
ІЧ датчик та ІЧ гармата
Набір аксесуарів

Основні
ВиробникZipp Toys
Користувальницькі характеристики
ВікВід 6 років
Гарантія, міс3
КомплектаціяГарантійний талон (1)
Маса520 г (танк)
Масштабування1:24
МатеріалПластик
МoдельТанк 778
Розміри, ДхШхВПаковання: 50,5х14,7х22,5 см
Країна походженняКитай
Тип іграшкиТанки
Тип керуванняРадіокерування
Елемент живленняLi-Ion акумулятор
  • Ціна: 997 ₴