


Гібридний ДБЖ/інвертор Volt Polska SINUS PRO 2000 W 24/230V 1400/2000W (3SP200024W)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блок безперебійного живлення sinusPRO 2000W 24V призначений для забезпечення безперебійного живлення комп'ютерів, серверів та комп'ютерних комплексів. У разі збою в мережі 230 В змінного струму або фотоелектричного живлення пристрій переходить в режим роботи від акумулятора, дозволяючи системі продовжувати працювати безперебійно і захищаючи від втрати втрати даних.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9,5 кг кг |
| Вага в пакованні, кг | 10.5 |
| Вхідна напруга | 170-270V |
| Висота в пакованні (см) | 20 |
| Вихідна напруга | 230V В |
| Габаритні розміри | 311x232x140 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина в пакованні (см) | 27 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість мережевих розеток | 2шт |
| Корисна потужність | 1400W |
| Сила зарядної напруги, А | 20 |
| Синусоїда | Чиста |
| Ширина в пакованні (см) | 35 |
| Штрих-код | 5903111886387 |
- Ціна: 9 199 ₴

