




Купити батут для дорослих 465 см із сіткою та волосінню
Батут для всієї родини з посиленою рамою.
Надійність конструкції забезпечує міцна рама з полімерним двостороннім покриттям, нанесеним методом холодної гальванізації.
Батути вид компанії Батут Пром давно відомі на ринку України. Зарекомендували себе як надійні, виготовлені з якісних матеріалів, невибагливі в обслуговуванні. Особливу увагу під час виготовлення батутів приділяє якість, так само варто звернути увагу на використовувану кількість пружин, навіть на найменший за діаметром батуте використовується 36 пружин, що дає змогу збільшити висоту стрибка. Сама стрибкова поверхня виготовлена з найміцнішого на цей момент поліпропілену останнього покоління "Перматрон".
Пружини виготовлені з високоякісної сталі, які мають підвищений захист від зносу та розтягнення, у такий спосіб даючи змогу продовжити термін експлуатації батута. Для гарантування безпеки користувача пружини закриті захисним чохлом. У комплекті з батутом постачаються ключі для збирання й докладна інструкція польською мовою. Захисна сітка в комплекті гарантує безпеку для вас і ваших близьких від випадкового падіння, виготовлена з високоміцного нейлону, надійно кріпиться на стійки батута. Батути упаковані в міцну картонну коробку.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Діаметр: 457 см
Висота: 89 см
Вага: 70 кг
Максимальна вага користувача: 180 кг
Кількість пружин: 96 шт
Рама з труб діаметром 42,1 мм і завтовшки 1,5 мм
5 U — образних опорних ніг зі сталевого профілю діаметром 38 мм і завтовшки 1,5 мм
Захисна сітка:
Висота верхніх стійок: 180 см
Профіль верхніх стійок: 25.4х1.2 мм.
Кількість верхніх стійок: 10 шт.
Вага захисної сітки: 20 кг
Звоните: 0668893043, 0965000963.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Siscom |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 90 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Висота рами батута | 90 см |
| Висота з сіткою | 260 см |
| Діаметр батута | 465 см |
| Довжина | 465 см |
| Кількість опор | 5 (шт) |
| Конструкція | Кругла |
| Максимальне навантаження | 180 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Особливості | Всепогодность |
| Покриття труби каркаса | Гальванічне |
| Колір | Синій |
| Ширина | 465 см |
| Стрибкова поверхня | |
| Стрибкова поверхня | Сітка |
- Ціна: 12 500 ₴

