




Великі батути 490 см. 16 фт. із захисною сіткою та драбинкою
Батут із сіткою 490 см. Купити батут зі знижкою в інтернет-магазині БАТУТ ПРОМ
ЛЕСТНИНА БЕЗПЛАТНО!
Вправа на батуті не тільки чудовий спосіб поліпшити фізичну форму та спалювання жиру. Це також велике задоволення для вас і для ваших дітей.
Приємно весело та безпечно стрибати на батутах компанії Батут Пром.
Еластичність стрибка робить 108 оцинкований пружин.
Мата виготовлена з товстого та стійкого до атмосферних впливів матеріалу.
Сітка на блискавці.
Висота рами 90 см,
Ви не можете впасти на землю.
Підіймайтеся сходами, яка проста в установленні.
Пружини покриті спеціальним коміром.
Стабільна та надійна конструкція
Пострибувати на батуті є безпечним завдяки захисній сітці, м'якою накидкою на пружини.
Шість пар ніг в "U" робить батут дуже стабільним.
Технічні характеристики:
Батути Діаметр: 490 см.
Висота рами: 90 см
Захисна сітка заввишки 183 см
Міцна сітка з ПЕ
Максимально допустима вага користувачів: 160 кг
Конструкція виготовлена з поцинкованої сталі.
Ноги з оцинкованої сталі в U — 6 пар дають найкращу стабільність
Нога Діаметр: 42 мм
108 оцинкованої пружини розтягнення
Двошарові покриття (ПВХ + PE), що охоплює пружин
Сертифікат безпеки TUV-GS
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Atleto |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Конструкція | Кругла |
| Матеріал рами | Сталь |
| Діаметр батута | 490 см |
| Висота рами батута | 90 см |
| Довжина | 490 см |
| Ширина | 490 см |
| Висота з сіткою | 270 см |
| Максимальне навантаження | 180 кг |
| Покриття труби каркаса | Гальванічне |
| Кількість опор | 6 (шт) |
| Вага | 100 кг |
| Колір | Синій |
| Особливості | Всепогодность |
| Діаметр | 490 мм |
| Стрибкова поверхня | |
| Стрибкова поверхня | Сітка |
- Ціна: 17 000 ₴






