
Аккумулятор Volt Polska LiFePO4 12,8V 200Ah (150A) + BMS (6AKLI20012)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
LiFePO4 (літій-залізо-фосфатні) батареї з вбудованою системою BMS характеризуються насамперед дуже малою вагою та великою кількістю робочих циклів (приблизно 6000 циклів при DoD 100% і підтримці в середньому 80% номінальної ємності). ). Завдяки високій циклічності та дуже низькому саморозряду акумулятор LiFePO4 ідеально підходить як для систем аварійного живлення, так і для установок OFF-GRID. Мала вага дозволяє використовувати пристрій в установках в транспортних засобах (кемперах, фуд-траках) і човнах. Вбудована система BMS забезпечує тривале зберігання акумулятора без втрати номінальної ємності та контролює процеси заряду та розряду акумулятора. Які пристрої живляться від акумулятора LiFePO4? Системи аварійного живлення OFF-GRID установки Встановлення в транспортні засоби (кемпери, фуд-траки) Електроустановки в човнах для живлення електронних приладів, освітлення, побутової техніки (ТІЛЬКИ при використанні герметичної кришки акумулятора)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Volt Polska |
| Страна производитель | Польша |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 18.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке (кг) | 19 |
| Вид | Аккумулятор |
| Вольтаж | 12.8V |
| Габариты | 485 х 240 х 172 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Емкость, А*ч | 200 Ah |
| Количество грузовых мест | 1 |
| Тип АКБ | Литий-железо-фосфатный (LiFePO4) |
| Цвет | Белый |
| Штрих-код | 5904100452064 |
- Цена: 18 499 ₴

