




Дитяче ліжко Babydreams - Авто з шухлядою 140/70
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ліжечко Babydreams - це втілення дитячих фантазій, яке дозволяє найменшим перенестись у казкову країну. Продумані рішення та колірні варіанти розроблені так, щоб безмежно розвивати уяву. Ліжко односпальне з поручнем виготовлено з високоякісного меблевого щита товщиною 18 мм. Він доступний у кількох розмірах і колірних варіантах. Дизайн Fairytale забезпечує широкий вибір і можливості персоналізації. З міркувань безпеки всі краї заокруглені, а фронти додатково захищені гумовим профілем. Завдяки використанню стяжних болтів максимальна вантажопідйомність ліжка становить 100 кг. Ліжко двостороннє, що дозволяє встановити ящик і поручні з обох боків. Рухливий бар'єр можна одягати під час сну та знімати для гри. У комплект входить гнучкий каркас типу Flex з березових ламелей. Додатково ліжко можна оснастити двокамерною шухлядою з коліщатками, які полегшують його висування. Для інтуїтивно зрозумілого та зручного складання ліжко постачається з ілюстрованими інструкціями. Інформація про продукт: зроблено в Польщі доступно в 3 розмірах доступно в кількох колірних варіантах казкові наклейки на фасадах ЛДСП товщиною 18 мм місткий ящик, що складається з двох частин гнучка рама Flex з березових ламелей максимальне навантаження до 100 кг рухомий, знімний бар’єр· заокруглені безпечні краї· очищайте м’якою тканиною· уникайте жорстких мочалок і сильних хімікатів· самозбірка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kocot Kids |
| Страна производитель | Польша |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 61 кг |
| Висота фасаду | 61 см |
| Висота фасаду шухляди | 15 см |
| Выполнение | Ламінована ДСП |
| Глибина шухляди | 58 см |
| Длина | 144 / 164 / 184 см мм |
| Длина спального места | 140 / 160 / 180 см см |
| Максимальная нагрузка | 100 кг кг |
| Максимальне навантаження шухляди | 6 кг |
| Размер | З шухлядою 140/70 |
| Товщина плити | 18 мм |
| Цвет | Белый|Голубой|Зелёный|Розовый |
| Ширина спального места | 70 / 80 / 80 см см |
| Ширина фасаду | 80 / 90 / 90 см |
| Ширина шухляди | 127,6 / 147,6 / 167,6 см |
- Цена: 5 200 ₴

