



Ліжко-будиночок для дитини Bella біле 160x80
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ліжко Bella характеризується простотою дизайну на основі натуральної сосни. Сучасна форма меблів означає, що дитина може легко розвивати свої творчі здібності в інтер’єрі, оформленому таким чином. Ліжко у формі будиночка підкорило серця наймолодших, ставши одним із найпопулярніших проектів дизайну інтер’єру. Низька конструкція ліжка-будиночка спонукає дитину самостійно пізнавати навколишнє, допомагаючи їй вчитися та розвиватися. Ліжко виготовлено з натуральної FSC-сертифікованої сосни. Ліжко доступне в 3 розмірах. Щоб урізноманітнити декор, ліжко Bella доступне в кольорах натурального дерева та у білому лакованому варіанті. У комплект входить гнучкий каркас Flex. Двостороннє полімерне покриття виготовлене з багатошарово склеєних березових ламелей, профільованих у легку дугу, що підвищує комфорт і еластичність матраца. Ламелі забезпечують належну підтримку та вентиляцію матраца. Вони кріпляться синтетичними високоміцними ременями, які гарантують їх рівномірний і міцний розподіл на каркасі ліжка. Для інтуїтивно зрозумілого та зручного складання ліжко постачається з ілюстрованими інструкціями. Інформація про продукт: зроблено в Польщі доступно в 3 розмірах доступно в 2 варіантах кольору натуральна сосна гнучкий каркас Flex із березових ламелей максимальне навантаження до 100 кг матрац не входить у комплект чистити м’якою тканиною уникати жорстких губок і сильних миючих засобів хімічнесамоутворення
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kocot Kids |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 31 кг |
| Висота ніжки | 6 см |
| Выполнение | Натуральне соснове дерево |
| Высота | 145 / 145 / 149,2 см |
| Длина | 168 / 188 / 208 см мм |
| Длина спального места | 160 / 180 / 200 см см |
| Максимальная нагрузка | 100 кг кг |
| Размер | 160x80 |
| Ширина | 88,5 / 88,5 / 98,5 см мм |
| Ширина спального места | 80 / 80 / 90 см см |
- Цена: 8 308 ₴

