



Настінна полиця Victor
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Полиця «Віктор», виготовлена з використанням свіжого білого кольору, вписується в тенденції скандинавського стилю. Натуральність елементів дозволяє створити сучасну та функціональну дитячу кімнату. Меблі з колекції Victor розроблені з думкою про комфорт користувача. Оригінальна структура та неповторний колір роблять кожну з них неповторною. Настінна полиця «Віктор» — гарне рішення для тих, хто шукає зручне місце для речей, а також як доповнення до інтер’єру. Найпростіша конструкція виявилася вдалою для проекту. Основний матеріал полиці - сертифікована ламінована меблева плита товщиною 18 мм з білим покриттям. Настінну полицю можна розмістити як на стіні, так і біля столу. Завдяки цьому полицю можна використовувати як додатковий елемент до столу Victor. Для інтуїтивно зрозумілого та зручного монтажу до полиці додається графічна інструкція. Інформація про продукт: · виготовлено в Польщі · ЛДСП товщиною 18 мм з низьким вмістом формальдегіду · універсальне використання · легко збирається завдяки своїй простій конструкції та можливості вирівнювання · можна повісити на стіну · містить необхідні елементи для підвішування на стіні · можна використовувати як розширення столу · підходить до всіх наших колекцій · корисна площа: 90 x 20 сммаксимальне навантаження до 3 кгчистити м’якою тканиноюуникати жорстких мочалок і сильних хімікатів
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kocot Kids |
| Страна производитель | Польша |
| Пользовательские характеристики | |
| Внутренняя глубина | 20 см |
| Внутренняя ширина | 90,4 см |
| Выполнение | Ламінована ДСП |
| Высота | 18 см |
| Глубина | 22 см мм |
| Максимальне навантаження полиці | 3 кг |
| Товщина плити | 18 мм |
| Ширина | 94 см мм |
- Цена: 1 756 ₴

