




Комода Julia
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Комод Julia відрізняється легкою, але атмосферною формою і наявністю чарівних ручок. Колекція Julia поєднує в собі функціональність і елегантність, створюючи чарівний інтер'єр. Благородні деталі та вишукані елементи порадують найменших домочадців, а вбудовані системи, що гарантують безпечне використання, оцінять їхні батьки. Комод Юлія виготовлений з високоякісного ламінованого ДСП та лакованого МДФ плити товщиною 18 мм. Випускається в білому кольорі, завдяки чому ідеально впишеться в будь-який інтер'єр. Меблі мають декоративні вирізи у формі серця, які виконують роль ручок. Комод оснащений 3 місткими висувними ящиками на шарикопідшипникових направляючих глибиною 33,2 см. Для безпеки комод має спеціальні кронштейни для кріплення до стіни, що підвищує його стійкість. Для інтуїтивно зрозумілого та зручного складання до комода додається графічна інструкція. Інформація про продукт: · зроблено в Польщі· доступний у білому кольорі· ламінована ДСП товщиною 18 мм лакована плита МДФ· передня частина покрита сертифікованою фарбою· 3 місткі висувні ящики на кулькових підшипниках· максимальне навантаження на ящик 3 кг· ергономічні вирізи для легкого відкривання· очищайте м'якою тканиною· уникати мочалки для твердих поверхонь і сильні хімікати· настінний монтаж· самозбірка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kocot Kids |
| Страна производитель | Польша |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота фасаду шухляди | 24 см |
| Выполнение | Ламінована ДСП і лакована плита МДФ |
| Высота | 80,5 см |
| Глибина шухляди | 33,2 см |
| Глубина | 41 см мм |
| Максимальне навантаження шухляди | 3 кг |
| Товщина плити | 18 мм |
| Ширина | 80 см мм |
| Ширина шухляди | 69,4 см |
- Цена: 8 140 ₴



