




Письмовий стіл Victor
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Письмовий стіл Victor з благородної деревини дуба і свіжого білого кольору вписується в тенденції скандинавського стилю. Натуральність елементів дозволяє створити сучасну та функціональну дитячу кімнату. Меблі з колекції Victor розроблені з думкою про комфорт користувача. Їх оригінальна структура та неповторний колір роблять кожен з них неповторним.Стіл Victor має індустріальний характер, тому він ідеально впишеться в молодіжну кімнату. Це проект, який створює ідеальні умови для розвитку. Меблі місткі та універсальні, що дозволяє легко адаптувати їх до мінливих потреб дітей. Основним матеріалом столу є сертифікована ламінована меблева плита товщиною 18 мм з білим покриттям. Використання лакованих рельєфних дубових ніжок – це мінімалістичне рішення, яке створює ефект затишку інтер’єру. Простора вбудована шухляда підвищує функціональність і зручність. Для інтуїтивно зрозумілого та зручного складання до столу додається графічна інструкція. Інформація про продукт: · зроблено в Польщі ЛДСП товщиною 18 мм з низьким вмістом формальдегіду Плита HDF товщиною 3 мм дно шухляди Каркас з натурального масиву дуба 1 сорту, покритий сертифікованим безбарвним нітроцелюлозним лаком Поверхня стільниці 94 x 60 см 1 містка шухляда з системою плавного закривання з можливістю регулювання шухляда повного висування на напрямних синхронне максимальне навантаження на ящик 3 кг легке відкриття ящика шляхом переміщення краю меблів функціональність можна збільшити за допомогою полиці з колекції Victor комплект не включає полицю чистити м'якою тканиною уникати жорстких мочалок і сильних хімікатів s самозбірка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kocot Kids |
| Страна производитель | Польша |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота фасаду шухляди | 14 см |
| Выполнение | Ламінована ДСП і натуральне дубове дерево |
| Высота | 76 см |
| Відстань від підлоги до нижнього краю шухляди | 59 см |
| Глибина шухляди | 43 см |
| Глубина | 60 см мм |
| Максимальне навантаження шухляди | 3 кг |
| Товщина плити | 18 мм |
| Ширина | 100 см мм |
| Ширина шухляди | 85 см |
- Цена: 7 468 ₴



