




Письмовий стіл Tomi
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стіл Tomi задовольнить любителів простоти та практичності. Кожна деталь колекції була розроблена з належною точністю, щоб забезпечити відчуття комфорту. Завдяки цьому кімната стає місцем, куди хочеться повертатися. Дизайн меблів Tomi ідеально підходить для молодіжної кімнати. Стіл Tomi виготовлений з високоякісного ламінованого ДСП і лакованої МДФ плити товщиною 18 мм. Велика стільниця забезпечує комфортний простір для навчання та ігор. Ергономічний виріз дозволяє легко висунути шухляду. Для інтуїтивно зрозумілого та зручного збирання до столу додається інструкція. Інформація про продукт: · зроблено в Польщі· доступний у білому кольорі· ламінована ДСП і лакована плита МДФ товщиною 18 мм· подвійна лакована передня частина сертифікованої фарби· 1 простора шухляда повного висунення на кулькових підшипниках· максимальне навантаження на шухляду 3 кг· ергономічні вирізи для легкого відкривання· очищайте м'якою тканиною· уникайте твердої поверхні мочалки та сильні миючі засоби хімічнесамоутворення
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kocot Kids |
| Страна производитель | Польша |
| Габаритные размеры стола | |
| Вес | 30.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота до стільниці | 60 см |
| Висота фасаду шухляди | 13 см |
| Выполнение | Ламінована ДСП і лакована плита МДФ |
| Высота | 75,5 см |
| Глибина шухляди | 43,2 см |
| Глубина | 60 см мм |
| Максимальне навантаження шухляди | 3 кг |
| Товщина плити | 18 мм |
| Ширина | 100 см мм |
| Ширина шухляди | 89,8 см |
- Цена: 4 948 ₴



