



Приліжкова тумба Victor
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тумба Victor з благородного дуба і свіжого білого кольору вписується в тенденції скандинавського стилю. Натуральність елементів дозволяє створити сучасну та функціональну дитячу кімнату. Меблі з колекції Victor розроблені з думкою про комфорт користувача. Їх оригінальна структура та неповторний колір роблять кожен з них неповторним. Основним матеріалом, з якого створюється міцний предмет меблів, є сертифікована ламінована меблева плита товщиною 18 мм з білим покриттям. Використання лакованих рельєфних дубових ніжок – мінімалістичне рішення, яке додає меблям скандинавського шику. Тумба Віктор містить 2 полиці максимальною вантажопідйомністю 5 кг. У верхній частині шафи розташована відкрита полиця розміром 36,2 х 13,8 х 37,5 см, а в нижній частині закрита полиця розміром 36,2 х 15 х 37,5 см. Полиці забезпечують достатньо місця для зручних предметів. для інтуїтивно зрозумілої та зручної збірки, шафа постачається з мальовничими інструкціями. Задня частина шафи · встановлена на твердій структурі з натуральної, твердої дубової деревини 1 -го класу, покрита безбарвною нітроцелюлозною лакатом 1 Відкритою полицею 1 Закритої полиці p> p> mummage 5 kg kg kluf Легке відкриття нижньої полиці, переміщуючи край меблів, з мовчазною системою закриття закривання· очищайте м’якою тканиною· уникайте жорстких мочалок і сильних хімікатів· самозбірка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kocot Kids |
| Страна производитель | Польша |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота відкритої полиці | 13,8 см |
| Висота закритої полиці | 15 см |
| Выполнение | Ламінована ДСП і натуральне дубове дерево |
| Высота | 45 см |
| Высота двери | 19 см |
| Глубина | 40 см мм |
| Глубина полки | 37,5 см |
| Максимальне навантаження полиці | 5 кг |
| Товщина плити | 18 мм |
| Ширина | 46 см мм |
| Ширина двери | 40 см |
| Ширина полки | 36,2 см |
- Цена: 3 940 ₴

