




Комода Victor
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Комод «Віктор», виготовлений з благородної деревини дуба та свіжої білизни, вписується в тенденції скандинавського стилю. Натуральність елементів дозволяє створити сучасну та функціональну дитячу кімнату. Меблі з колекції Victor розроблені з думкою про комфорт користувача. Їх оригінальна структура та неповторний колір роблять кожен з них неповторним. Основним матеріалом, з якого створюється міцний предмет меблів, є сертифікована ламінована меблева плита товщиною 18 мм з білим покриттям. Використання лакованих рельєфних дубових ніжок – мінімалістичне рішення, яке додає меблям скандинавського шику. Комод "Віктор" містить місткі висувні ящики, які забезпечують достатньо місця для гардеробу та інших предметів. Завдяки полиці між ящиками ми отримуємо простір із зручним доступом до повсякденних речей. Для інтуїтивно зрозумілого та зручного складання комод постачається з ілюстрованими інструкціями. Інформація про продукт: · зроблено в Польщі ЛДСП товщиною 18 мм з низьким вмістом формальдегіду Плита HDF товщиною 3 мм задня частина комода та дно ящика · кріпиться на міцну конструкцію з натурального масиву дуба 1 сорту, покритого безбарвним нітроцелюлозним лаком 1 відкрита полиця 3 містких ящика з системою плавного закривання та регульованими · ящики повного висування на направляючій с синхронне· легке відкриття висувних ящиків рухом краю меблів· чистка м’якою тканиною· уникайте мочалок для твердих поверхонь і сильних хімікатів· кріплення на стіні· самозбірка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kocot Kids |
| Страна производитель | Польша |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота фасаду шухляди | 16 / 20 см |
| Выполнение | Ламінована ДСП і натуральне дубове дерево |
| Высота | 90 см |
| Высота полки | 16 см |
| Глибина шухляди | 38 см |
| Глубина | 45 см мм |
| Глубина полки | 43 см |
| Максимальне навантаження шухляди | 3 кг |
| Товщина плити | 18 мм |
| Ширина | 100 см мм |
| Ширина полки | 90 см |
| Ширина шухляди | 85 см |
- Цена: 9 988 ₴

