




Стелаж Julia
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Двомісна полиця Julia відрізняється легкою, але атмосферною формою і наявністю чарівних ручок. Колекція Julia поєднує в собі функціональність і елегантність, створюючи чарівний інтер'єр. Благородні деталі та вишукані елементи порадують найменших домочадців, а вбудовані системи, що гарантують безпечне використання, оцінять їхні батьки. Етажерка Юлія виготовлена з високоякісного ламінованого ДСП товщиною 18 мм. Фронталі шаф і ящиків виготовлені з МДФ, покритого екологічними фарбами. Меблі мають декоративні вирізи у формі серця, які виконують роль ручок. Полиця містить 8 відкритих полиць розміром 42 x 29 x 33,5 см і 1 закриту полицю розміром 86,4 x 40,4 x 33,6 см. Для безпеки полиця оснащена спеціальними кронштейнами для кріплення до стіни, що підвищує її стійкість. Полиця є ідеальним предметом меблів для зберігання книг, іграшок та дитячих скарбів. Для інтуїтивно зрозумілого та зручного монтажу до полиці додається графічна інструкція. Інформація про продукт: · зроблено в Польщі доступний у білому кольорі · ламінована ДСП та лакована плита МДФ товщиною 18 мм · передня частина покрита сертифікованою фарбою · 8 відкритих полиць · 1 закрита полиця · максимальне навантаження на полицю 5 кг · приховані петлі для швидкого монтажу, кут відкривання дверей 110 градусів із системою плавного закривання ергономічні вирізи для легкого відкривання очищайте м’якою тканиною уникайте сильних мочалок і сильних хімікатів кріплення на стіні самозбірка
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kocot Kids |
| Страна производитель | Польша |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота відкритої полиці | 29 см |
| Висота закритої полиці | 40,4 см |
| Выполнение | Ламінована ДСП і лакована плита МДФ |
| Высота | 188,2 см |
| Высота двери | 44 см |
| Глубина | 36 см мм |
| Глубина полки | 33,5 см |
| Максимальне навантаження полиці | 5 кг |
| Товщина плити | 18 мм |
| Ширина | 90 см мм |
| Ширина відкритої полиці | 42 см |
| Ширина двери | 45 см |
| Ширина закритої полиці | 86,4 см |
- Цена: 7 804 ₴


