




Одиночний стелаж Classic
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Одномісна полиця Classic задовольнить потребу не тільки в комфорті, але й в естетиці, завдяки чому можна створити кімнату, яка ідеально відповідає ритму та стилю життя дитини. Завдяки простим рішенням колекції Classic такий інтер’єр буде супроводжувати найменших домочадців роками. Полиця Classic виготовлена з високоякісного ламінованого ДСП товщиною 18 мм. Фасадна частина шафи виконана з плити МДФ, пофарбованої екологічними фарбами. Стелаж укомплектований 4 відкритими полицями розміром 42 х 29 х 33,5 см і 1 закритою полицею розміром 42 х 40,5 х 33,5 см. Ергономічні вирізи полегшують відкриття шафи. Для безпеки полиця оснащена спеціальними кронштейнами для кріплення до стіни, що підвищує її стійкість. Полиця є ідеальним предметом меблів для зберігання книг, іграшок та дитячих скарбів. Для інтуїтивно зрозумілого та зручного монтажу до полиці додається графічна інструкція. Інформація про продукт: · зроблено в Польщі доступний у білому кольорі · ламінована ДСП та лакована плита МДФ товщиною 18 мм · передня частина покрита сертифікованою фарбою · 4 відкриті полиці · 1 закрита полиця · максимальне навантаження на полицю 5 кг · приховані петлі для швидкого монтажу, кут відкривання дверей 110 градусів із системою плавного закривання ергономічні вирізи для легкого відкривання очищайте м’якою тканиною уникайте сильних мочалок і сильних хімікатів кріплення на стіні самозбірка
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kocot Kids |
| Страна производитель | Польша |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 30 кг |
| Висота відкритої полиці | 29 см |
| Висота закритої полиці | 40,5 см |
| Выполнение | Ламінована ДСП і лакована плита МДФ |
| Высота | 188,2 см |
| Высота двери | 44 см |
| Глубина | 36 см мм |
| Глубина полки | 33,5 см |
| Максимальне навантаження полиці | 5 кг |
| Товщина плити | 18 мм |
| Ширина | 46 см мм |
| Ширина двери | 45,6 см |
| Ширина полки | 42 см |
- Цена: 6 376 ₴



