




Приліжкова тумба Classic
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тумба Classic задовольнить потребу не тільки в комфорті, але й в естетиці, завдяки якій можна створити кімнату, яка ідеально відповідає ритму та стилю життя дитини. Завдяки простим рішенням колекції Classic створений таким чином інтер’єр буде супроводжувати найменших домочадців роками. Тумба Classic виготовлена з високоякісного ламінованого ДСП і лакованої МДФ плити товщиною 18 мм. Шафа має висувний ящик глибиною 28,5 см на направляючих на шарикопідшипниках і відкриту полицю. Ергономічні вирізи дозволяють легко відкрити ящик. Меблі доступні в білому кольорі, що гарантує, що вони ідеально впишуться в будь-який інтер'єр. Тумбочка - ідеальне доповнення до ліжка Classic. Тумбочка послужить зручним місцем для нічника, завдяки якому наші діти зможуть спокійно заснути. Для інтуїтивно зрозумілого та зручного монтажу до шафки додається графічна інструкція. Інформація про продукт: · зроблено в Польщі· доступний у білому кольорі· ламінована ДСП та 1 Лакована МДФ плита товщиною 8 мм· фасади подвійно лаковані сертифікованою фарбою· відкрита полиця· висувний ящик на шарикопідшипниках· максимальне навантаження на полицю 5 кг, ящики 3 кг· самостійна збірка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kocot Kids |
| Страна производитель | Польша |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Вес | 11 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота фасаду шухляди | 16 см |
| Выполнение | Ламінована ДСП і лакована плита МДФ |
| Высота | 40,5 см |
| Высота полки | 14,5 см |
| Глибина шухляди | 28,5 см |
| Глубина | 30,5 см мм |
| Глубина полки | 30 см |
| Максимальне навантаження полиці | 5 кг |
| Максимальне навантаження шухляди | 3 кг |
| Товщина плити | 18 мм |
| Ширина | 39,5 см мм |
| Ширина полки | 34,9 см |
| Ширина шухляди | 34,9 см |
- Цена: 2 596 ₴



