




Шафа Julia
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шафа Юлія характеризується легкою, але атмосферною формою та наявністю чарівних ручок. Колекція Julia поєднує в собі функціональність і елегантність, створюючи чарівний інтер'єр. Благородні деталі та вишукані елементи порадують найменших домочадців, а вбудовані системи, що гарантують безпечне використання, оцінять їхні батьки. Шафа-купе Юлія виготовлена з високоякісного ламінованого ДСП та лакованого МДФ плити товщиною 18 мм. Він доступний в білому кольорі, що гарантує, що він ідеально впишеться в будь-який інтер'єр. Меблі мають декоративні вирізи у формі серця, які виконують роль ручок. Конструкція гардероба розділена на 2 частини. З правого боку розташовані 4 місткі полиці, а з лівого - штанга для вішання одягу. У нижній частині шафи знаходиться 1 місткий ящик глибиною 43,2 см. Для безпеки гардероб оснащений спеціальними кронштейнами для кріплення до стіни, що підвищує його стійкість. Для інтуїтивно зрозумілого та зручного монтажу гардероб постачається з ілюстрованими інструкціями. Інформація про продукт: · зроблено в Польщі· доступний у білому кольорі· ламіноване ДСП та лак 18 мм плита МДФ· фронт подвійний лакований сертифікованою фарбою· 4 регульовані полиці праворуч· штанга для вішалок ліворуч· 1 простора шухляда повного висування на направляючих на шарикопідшипниках· максимальне навантаження на полиці 5 кг, ящиків 3 кг· приховані петлі для швидкого монтажу, кут відкривання дверей 110 градусів із безшумною системою закривання· ергономічні вирізи для легкого відкривання· очищайте м’якою тканиною· уникайте жорстких миючих засобів і сильних хімікатів· кріплення на стіну· p>· самоскладання
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kocot Kids |
| Страна производитель | Польша |
| Тип | Шкаф |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота фасаду шухляди | 26 см |
| Выполнение | Ламінована ДСП і лакована плита МДФ |
| Высота | 188,2 см |
| Высота двери | 136 см |
| Глибина шухляди | 43,2 см |
| Глубина | 52 см мм |
| Глубина полки | 49,2 см |
| Максимальне навантаження полиці | 5 кг |
| Максимальне навантаження шухляди | 3 кг |
| Товщина плити | 18 мм |
| Ширина | 90 см мм |
| Ширина двери | 45 см |
| Ширина полки | 40,2 см |
| Ширина шухляди | 80,4 см |
- Цена: 13 264 ₴



