




Приліжкова тумба Babydreams
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тумба Babydreams - це елемент колекції, який допомагає створити безпечний і комфортний простір для дитини. Його простий і сучасний стиль дозволяє облаштувати як дитячу, так і підліткову кімнату. Тумба Babydreams виготовлена з високоякісного меблевого щита товщиною 18 мм. Він доступний у кількох колірних варіантах. Тумбочка містить містку шухляду шириною 29 см і глибиною 24,2 см, яка кріпиться на салазках на шарикопідшипниках. У верхній частині шафи розташована відкрита полиця розміром 35,4 х 14,5 х 29,6 см. Тумба є ідеальним доповненням до ліжка Babydreams. Тумбочка послужить зручним місцем для нічника, завдяки якому наші наймолодші зможуть спокійно засинати. Для інтуїтивно зрозумілого та зручного монтажу до шафи додається графічна інструкція. Інформація про продукт: · зроблено в Польщі· доступний у кількох колірних варіантах· товщиною 18 мм мінована ДСП· відкрита полиця· шухляда повного висунення на направляючих з шарикопідшипниками· максимальне навантаження на полицю 5 кг, шухляда 3 кг· очищайте м’якою тканиною· уникайте жорстких мочалок і сильних миючих засобів хімічнесамоутворення
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kocot Kids |
| Страна производитель | Польша |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Вес | 11 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота фасаду шухляди | 16 см |
| Выполнение | Ламінована ДСП |
| Высота | 40,5 см |
| Высота полки | 14,5 см |
| Глибина шухляди | 24 см |
| Глубина | 30,5 см мм |
| Глубина полки | 30 см |
| Максимальне навантаження полиці | 5 кг |
| Максимальне навантаження шухляди | 3 кг |
| Товщина плити | 18 мм |
| Цвет | Белый|Голубой|Зелёный|Розовый |
| Ширина | 39,5 см мм |
| Ширина полки | 35 см |
| Ширина шухляди | 29 см |
- Цена: 2 260 ₴




