




Одиночний стелаж Babydreams
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Окрема полиця Babydreams – це елемент колекції, який допомагає створити безпечний і комфортний простір для дитини. Його простий і сучасний стиль дозволяє облаштувати як дитячу, так і підліткову кімнату. Етажерка Babydreams виготовлена з високоякісного меблевого щита товщиною 18 мм. Він доступний у кількох колірних варіантах. Полиця містить 4 відкриті полиці розміром 42 x 29 x 33,5 см та 1 закрита полиця розміром 42,3 x 41,4 x 33,5 см. /P> Виготовлений у Польщі Доступно в декількох кольорових варіантах 18 мм товщиною для ламінованої дошки 4 Відкриті шліфки 1 Закрита полиця p> kuell P> Приховані петлі для швидкого монтажу, кут відкривання дверей 110 градусів із системою тихого зачинення· очищайте м’якою тканиною· уникайте сильних мочалок і сильних хімікатів· кріплення на стіні· самостійний монтаж
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kocot Kids |
| Страна производитель | Польша |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 30 кг |
| Висота відкритої полиці | 29 см |
| Висота закритої полиці | 41,4 см |
| Выполнение | Ламінована ДСП |
| Высота | 186,2 см |
| Высота двери | 44 см |
| Глубина | 36 см мм |
| Глубина полки | 33,5 см |
| Максимальне навантаження полиці | 5 кг |
| Товщина плити | 18 мм |
| Цвет | Белый|Голубой|Зелёный|Розовый |
| Ширина | 46 см мм |
| Ширина відкритої полиці | 42 см |
| Ширина двери | 45,5 см |
| Ширина закритої полиці | 42,3 см |
- Цена: 5 200 ₴



