




Подвійний стелаж Babydreams
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Двомісна полиця Babydreams – це елемент колекції, який допомагає створити безпечний і комфортний простір для дитини. Його простий і сучасний стиль дозволяє облаштувати як дитячу, так і підліткову кімнату. Етажерка Babydreams виготовлена з високоякісного меблевого щита товщиною 18 мм. Він доступний у кількох колірних варіантах. Полиця містить 8 відкритих полиць розміром 42 x 29 x 33,5 см і 2 закриті полиці розміром 42,3 x 41,4 x 33,5 см. Полиця є ідеальним предметом меблів для зберігання книг, іграшок і дитячих скарбів. Для інтуїтивно зрозумілого та зручного складання полиця постачається з ілюстрованими інструкціями. p> Інформація про товар: зроблено в Польщі доступний у кількох колірних варіантах ЛДСП товщиною 18 мм 8 відкритих полиць 2 закриті полиці максимальне навантаження на полицю 5 кг прихована петля ес для швидкого монтажу, кут відкривання дверей 110 градусів із системою тихого зачинення· очищайте м’якою тканиною· уникайте сильних мочалок і сильних хімікатів· кріплення на стіні· самостійний монтаж
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kocot Kids |
| Страна производитель | Польша |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 61 кг |
| Висота відкритої полиці | 29 см |
| Висота закритої полиці | 45 см |
| Выполнение | Ламінована ДСП |
| Высота | 186,2 см |
| Высота двери | 45 см |
| Глубина | 36 см мм |
| Глубина полки | 33,5 см |
| Максимальне навантаження полиці | 5 кг |
| Товщина плити | 18 мм |
| Цвет | Белый|Голубой|Зелёный|Розовый |
| Ширина | 90 см мм |
| Ширина відкритої полиці | 41,4 см |
| Ширина двери | 45 см |
| Ширина закритої полиці | 42,3 см |
- Цена: 5 788 ₴



