




Шафа Babydreams - Без малюнка
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шафа Babydreams - це втілення дитячих фантазій, яке дозволяє найменшим перенестись у казкову країну. Продумані рішення та колірні варіанти створені, щоб безмежно розвивати уяву. Шафа Babydreams виготовлена з високоякісного меблевого картону товщиною 18 мм. Він доступний у кількох колірних варіантах. Шафа має двоє дверей, розділених на 2 частини. Одна половина включає в себе штангу для підвішування одягу, а інша має 4 полиці, шириною 40,2 см, з максимальним навантаженням до 5 кг. У нижній частині шафи є 1 містка шухляда шириною 80,3 см і глибиною 43,2 см. Для інтуїтивно зрозумілої та зручної збірки до шафи додається графічна інструкція. Інформація про товар: зроблено в Польщі доступний у кількох колірних варіантах 18 мм. ламіноване ДСП 4 регульовані полиці праворуч Вішалка ліворуч довжиною 42 см 1 простора шухляда повного висування на направляючих на шарикопідшипниках максимальне навантаження на полицю 5 кг, шухляди 3 кг приховані петлі для швидкого монтажу, кут відкривання дверей 110 градусів із системою тихого зачинення· очищайте м’якою тканиною· уникайте сильних мочалок і сильних хімікатів· кріплення на стіні· самостійний монтаж
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kocot Kids |
| Страна производитель | Польша |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 106 кг |
| Висота фасаду шухляди | 27 см |
| Внутрішня висота шухляди | 18 см |
| Выполнение | Ламінована ДСП |
| Высота | 181,2 см |
| Высота двери | 136,8 см |
| Глибина шухляди | 43,2 см |
| Глубина | 52 см мм |
| Глубина полки | 49 см |
| Максимальне навантаження полиці | 5 кг |
| Максимальне навантаження шухляди | 3 кг |
| Товщина плити | 18 мм |
| Цвет | Белый|Голубой|Зелёный|Розовый |
| Ширина | 90 см мм |
| Ширина двери | 45 см |
| Ширина полки | 40,2 см |
| Ширина шухляди | 80,3 см |
- Цена: 10 072 ₴





