




Шафа Classic
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шафа Classic задовольнить потребу не тільки в комфорті, але й в естетиці, завдяки якій можна створити кімнату, яка ідеально відповідає ритму та стилю життя дитини. Завдяки простим рішенням колекції Classic створений таким чином інтер’єр роками буде супроводжувати найменших домочадців. Шафа Classic виготовлена з високоякісного ламінованого ДСП і лакованої МДФ плити товщиною 18 мм. Меблі доступні в білому кольорі, що гарантує, що вони ідеально впишуться в будь-який інтер'єр. Конструкція гардероба розділена на 2 частини. З правого боку розташовані 4 місткі полиці, а з лівого – штанга для вішання одягу. У нижній частині шафи знаходиться 1 місткий ящик глибиною 43 см. Ергономічні вирізи полегшують відкриття ящика. Для безпеки гардероб оснащений спеціальними дужками для встановлення до стіни, що збільшує його стабільність. Ламінована ділянка та дошка MDF товщиною 18 мм · Передня подвійна лаккв’яна з сертифікованою фарбою · 4 регульованими поличками на правій частині · · бару на балі на лівій силі /p> · Максимальна здатність навантаження на полицях 5 кг, ящики 3 кг· приховані петлі для швидкого монтажу, кут відкривання дверей 110 градусів із системою тихого закривання· ергономічні вирізи для легкого відкривання· очищайте м’якою тканиною · уникайте мочалок для твердих поверхонь і сильних хімікатів· настінний монтаж· самостійний монтаж
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kocot Kids |
| Страна производитель | Польша |
| Тип | Шкаф |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 106 кг |
| Висота фасаду шухляди | 26 см |
| Внутрішня висота шухляди | 21 см |
| Выполнение | Ламінована ДСП і лакована плита МДФ |
| Высота | 183,5 см |
| Высота двери | 136 см |
| Глибина шухляди | 43 см |
| Глубина | 52 см мм |
| Глубина полки | 49 см |
| Максимальне навантаження полиці | 5 кг |
| Максимальне навантаження шухляди | 3 кг |
| Товщина плити | 18 мм |
| Ширина | 90 см мм |
| Ширина двери | 45 см |
| Ширина полки | 40,2 см |
| Ширина шухляди | 80 см |
- Цена: 13 264 ₴






