




Шафа Tomi
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шафа Tomi задовольнить любителів простоти та практичності. Кожна деталь колекції була розроблена з належною точністю, щоб забезпечити відчуття комфорту. Завдяки цьому кімната стає місцем, куди хочеться повертатися. Дизайн меблів Tomi ідеально підходить для молодіжної кімнати. Шафа Tomi виготовлена з високоякісного ламінованого ДСП і лакованої МДФ плити товщиною 18 мм. Меблі доступні в білому кольорі з декоративним сірим елементом. Конструкція гардероба розділена на 2 частини. З правого боку розташовані 4 місткі полиці, а з лівого - підвіс і полиця. У нижній частині шафи знаходиться 1 місткий ящик глибиною 43 см. Ергономічні вирізи полегшують відкривання шаф і ящиків. Для безпеки гардероб оснащений спеціальними кронштейнами для кріплення до стіни, що підвищує його стійкість. Для інтуїтивно зрозумілого та зручного монтажу шафа постачається з ілюстрованими інструкціями. Інформація про продукт: · зроблено в Польщі· доступний у білому кольорі з декоративним елементом сірого кольору· ламінований чіп дошка та лакована плита МДФ товщиною 18 мм· фасад подвійний лакований сертифікованою фарбою· 4 полиці справа· штанга для вішалок та полиця зліва· висувна шухляда на шарикопідшипникових направляючих· максимальна вантажопідйомність полиць 5 кг, ящики 3 кг· приховані петлі для швидкого монтажу, кут відкривання дверей 110 градусів із безшумною системою закривання· ергономічні вирізи для легкого відкривання· очищайте м’якою тканиною· уникайте жорстких миючих засобів і сильних хімікатів· кріплення на стіну· p>· самоскладання
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kocot Kids |
| Страна производитель | Польша |
| Тип | Шкаф |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 125 кг |
| Висота фасаду шухляди | 30 см |
| Выполнение | Ламінована ДСП і лакована плита МДФ |
| Высота | 182 см |
| Высота двери | 136,6 см |
| Высота полки | 32,5 см |
| Глибина шухляди | 43 см |
| Глубина | 57 см мм |
| Глубина полки | 54,5 см |
| Максимальне навантаження полиці | 5 кг |
| Максимальне навантаження шухляди | 3 кг |
| Товщина плити | 18 мм |
| Ширина | 100 см мм |
| Ширина двери | 50 см |
| Ширина полки | 44,5 / 49,7 см |
| Ширина шухляди | 89,8 см |
- Цена: 13 516 ₴





